![](https://ploiesti2024.ro/wp-content/uploads/2024/01/marsul-constientizarii.jpg)
Marșul Conștientizării
Proiect realizat in data de 08/07/2023
Astăzi a avut loc prima ediție a Campaniei ,,Respect în trafic, respect pentru viață”- MARȘUL CONȘTIENTIZĂRII, organizată de Fundația Județeană pentru Tineret Prahova și echipa Ploiești #LetsPLAY – Capitala Tineretului din România 2024, în parteneriat cu Actualitatea Prahoveană, Grupul Observatorul Prahovean și iCars România.
![🚨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1.5/16/1f6a8.png)
![🏍️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t45/1.5/16/1f3cd.png)
![🚙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t47/1.5/16/1f699.png)
![🚚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1.5/16/1f69a.png)
![🛴](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1.5/16/1f6f4.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/27a1.png)
![🙋🏻♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc0/1.5/16/1f64b_1f3fb_200d_2642.png)
![🙋🏻♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1.5/16/1f64b_1f3fb_200d_2640.png)
![🚨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1.5/16/1f6a8.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te5/1.5/16/1f389.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)