![](https://ploiesti2024.ro/wp-content/uploads/2024/01/cafene-comunitara.jpg)
Cafeneaua Comunitară
Proiect realizat in data de 04/05/2023
Pe 4 mai 2023 a avut loc 𝐂𝐚𝐟𝐞𝐧𝐞𝐚𝐮𝐚 𝐂𝐨𝐦𝐮𝐧𝐢𝐭𝐚𝐫𝐚̆ – 𝐓𝐢𝐧𝐞𝐫𝐞𝐭, 𝐨𝐫𝐠𝐚𝐧𝐢𝐳𝐚𝐭𝐚̆ de 𝐅𝐮𝐧𝐝𝐚𝐭̦𝐢𝐚 𝐂𝐨𝐦𝐮𝐧𝐢𝐭𝐚𝐫𝐚̆ 𝐏𝐫𝐚𝐡𝐨𝐯𝐚 în parteneriat cu 𝐅𝐮𝐧𝐝𝐚𝐭̦𝐢𝐚 𝐉𝐮𝐝𝐞𝐭̦𝐞𝐚𝐧𝐚̆ 𝐩𝐞𝐧𝐭𝐫𝐮 𝐓𝐢𝐧𝐞𝐫𝐞𝐭 𝐏𝐫𝐚𝐡𝐨𝐯𝐚, a adus în aceeași sală reprezentanți ai organizațiilor de tineret locale, dar și naționale.
Împreună am identificat problemele cu care se confruntă tinerii din comunitatea noastră și s-au propus soluții pentru acestea. ![🙋🏻♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1.5/16/1f64b_1f3fb_200d_2640.png)
![🙋🏻♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc0/1.5/16/1f64b_1f3fb_200d_2642.png)
![🙋🏻♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1.5/16/1f64b_1f3fb_200d_2640.png)
![🙋🏻♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc0/1.5/16/1f64b_1f3fb_200d_2642.png)